NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Investicný projekt-Pocítacová herna

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita vo Zvolene

Fakulta:Drevárska fakulta

Autor: sojovic

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 32

Ročník:3

Počet zobrazení:1421

Počet stiahnutí:241

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.doc

Cielom môjho projektu je založenie pocítacovej herne , kde budú môct ludia trávit svoj volný cas pri širokom sortimente pocítacových hier, prístup na internet s možnostou využitia tlaciarne, scanovanie, kopírovacie služby. Na základe prieskumu trhu a na základe informácií a požiadaviek od zákazníkov vidím v tejto oblasti trhovú medzeru, ktorú by som chcel založením pocítacovej herne vyplnit. Verím ,že ponúkané služby zabezpecia firme stabilné miesto na trhu a dostatocný okruh zákazníkov so záujmom o naše služby.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.