NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

OTVORENÉ,UZAVRETÉ A POLOUZAVRETÉ SYSTÉMY PNEUMATICKEJ DOPRAVY

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita vo Zvolene

Fakulta:Fakulta environmentálnej a výrobnej--

Autor: Lydka99

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 11

Ročník:3

Počet zobrazení:779

Počet stiahnutí:7

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.doc

O širokom uplatnení pneumatickej dopravy v drevospracujúcom priemysle svedcí množstvo predností oproti iným spôsobom dopravy. K najcennejším prednostiam patrí:1. možnost vodorovnej, zvislej aj šikmej dopravy jediným zariadením na znacnú vzdialenost, rádovo 102 až 103 m,2. vynikajúca prispôsobivost k terénu, vnútornému usporiadaniu budov, použitému technologickému zariadeniu a pod.,3. možnost kombinácie dopravy s inými technologickými procesmi, ako ašpirácia výrobného zariadenia a pod.,4. hygiena dopravného procesu: materiál sa pohybuje vo vnútri potrubia, takže ovzdušie nie je znecistované prachom,5. kompaktnost zariadenia, minimálne nároky na plochu a priestor, malá hmotnost,6. dopravník nemá prakticky pohyblivé casti (s výnimkou ventilátora a prípadne podávaca),7. nižšie zriadovacie a prevádzkové náklady na obsluhu, technickú údržbu a opravy

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.