NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Stroje na plošné tvárnenie

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita vo Zvolene

Fakulta:Fakulta environmentálnej a výrobnej--

Autor: lodoviko2

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 21

Ročník:3

Počet zobrazení:1656

Počet stiahnutí:93

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.doc

Práca sa zaoberá témou Stroje na plošné tvárnenie a ich technikou.V práci sú rozdelené rôzne druhy lisov,ktoré sa používajú na plošné tvárnenie.Tvárnenie umožnuje dosiahnut výhodnejšiu kombináciu mechanických a iných charakteristík materiálu a zvýšenie produktivity práce.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Obrábacie stroje 4. 3. 2009 3142 -- --
 
sk Marketingová… 5. 7. 2015 6240 -- --
 
sk TECHNOLÓGIA… 26. 10. 2007 2096 -- --