NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Organizácia raného poradenstva v štátoch Európy

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Komenského

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: akzuz

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 17

Ročník:2

Počet zobrazení:1520

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.doc

Prostredníctvom tejto práce sme si uvedomili dôležitost, ktorú plní rané poradenstvo nielen v živote dietata, ale aj v živote celej rodiny. Napriek tomu, že nie sme rodicmi, pokúsili sme sa vžit do pozície rodica s postihnutým dietatom a treba povedat, že každá rodina vychovávajúca postihnuté dieta si zaslúži obrovský obdiv a nie našu lútost. Domnievame sa, že v súcasnosti je pozitívne najmä to, že sa prikladá velký dôraz na to, aby sa starostlivost sústredovala na celú rodinu, nielen na samotné dieta s postihnutím, pretože to nie je len problém dietata, ale celej jeho rodiny. Tiež je snaha o to, aby poradcovia boli co najbližšie k rodinám a ich detom po všetkých stránkach. Nepodarilo sa nám však vyriešit otázku, ci je v dnešnej dobe, skutocne prístupné poradenstvo pre všetkých. Ale s urcitostou môžeme povedat, že snaha zo strany špeciálnych odborníkov tu je. Problémom je tiež nedostatok špeciálnych aantiskola.sk odborníkov, myslíme si, že ludia v dnešnej dobe uprednostnujú skôr perspektívnejšie zamestnania, no v neposlednom rade majú tiež strach. Dúfame, že úroven raného poradenstva sa bude stále len zlepšovat, aby sa zvýšilo povedomie všetkých ludí o tom, že aj postihnutí ludia, by mali mat rovnaké možnosti v spolocnosti ako intaktní a práve spolocnost by im to mala zabezpecit.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Medzinárodnoprávna… 29. 5. 2007 3273 -- --
 
sk Etické dilemy v… 21. 12. 2009 3797 -- --