NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

súdni znalci

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v…

Fakulta:Právnická fakulta

Autor: semegast

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 10

Ročník:4

Počet zobrazení:1877

Počet stiahnutí:191

Študijný odbor:práva

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:Nehodnotená

Popis súborov:.doc

táto seminára práca sa zaoberá témou znalca v trestnom konaní.. Je to zaujímavá práca no treba si uvedomit , že to nie je filmová zábavka ale realita každodenného dna. Znalcom môže byt len clovek so zmyslom pre detaily, clovek ktorý je zodpovedný. Takže je táto práca zameraná na to , co by mnohí z nás nemohli vykonávat , kvôli tomu že trpezlivost a zmysel pre detily sa z dnešného sveta vytráca.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Súdni znalci a… 10. 1. 2009 4328 6.4 1787
 
sk Súdni znalci 10. 8. 2007 2239 -- --
 
sk Problémy slobodných… 2. 8. 2007 2935 -- --
 
sk Úlohy súdov v… 1. 6. 2017 2220 -- --
 
sk Kniha vyšetrovanie 8. 6. 2016 2418 -- --
 
sk OSOBITOSTI… 15. 12. 2005 2787 -- --