NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Základné dokumenty a orgány samosprávy obce Bátorove Kosihy

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Komenského

Fakulta:Prírodovedecká fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 11

Ročník:1

Počet zobrazení:2001

Počet stiahnutí:729

Študijný odbor:Katedra humánnej geografie a demogeografie

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:nehodnotené

Popis súborov:.doc

- Základné dokumenty a orgány samosprávy obce Bátorove Kosihy - O HISTÓRIE OBCI- Porovnávanie Štatútu obce so Zákonom o obecnom riadení- Porovnávanie Štatútu obce so Zákonom o obecnom riadení - Symboly obce Bátorove Kosihy- ROKOVACÍ PORIADOK OBECNÉHO ZASTUPIELSTVA- ORGÁNY OBCE- Orgány obecného zastupitelstva- KRONIKY OBCE BÁTOROVE KOSIHY

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.