NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Integracné procesy v európskom centre

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Prešovská univerzita v Prešove

Fakulta:Fakulta humanitných a prírodných vied

Autor: ivonne.i

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 4

Ročník:4

Počet zobrazení:1337

Počet stiahnutí:42

Študijný odbor:KATEDRA OBCIANSKEJ A ETICKEJ VÝCHOVY

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:dobrý

Popis súborov:doc

Cielom práce je pochopit historický vývoj, stavbu i štruktúru Európskej únie ako nadnárodnej inštitúcie, spájajúcu rôzne záujmy štátov do jedného celku. Vysvetlit jej vývoj na základe zmluv, ktoré ju vytvárali.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Integracné procesy… 9. 8. 2007 1480 -- --
 
sk TQM AKO SYSTÉM… 21. 12. 2006 2943 -- --
 
sk Predstavy politikov… 16. 9. 2008 3370 -- --