NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Separacné metódy cistenia chemických látok

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita sv. Cyrila a Metoda

Fakulta:Fakulta masmediálnej komunikácie

Autor: Tarja

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:2

Počet zobrazení:1143

Počet stiahnutí:202

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Cielom práce je rozdelit zmes 2- a 4-nitroanilínu metódou tenkovrstvovej chromatografie. V práci je zahrnutý teoretický princíp, postup práce, tabulka fyzikálnych a chemických konštánt a teoretické výpocty.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Separacné metódy… 4. 4. 2007 1132 -- --
 
sk Environmentálne… 7. 6. 2005 1252 -- --
 
sk enviromentalny… 14. 1. 2008 3260 -- --
 
sk Environmentálna… 20. 3. 2009 3328 -- --