NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Podnikatelský plán firmy

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Materiálovotechnologická fakulta

Autor: riddick

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:1

Počet zobrazení:2204

Počet stiahnutí:140

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.doc

A.CELKOVÝ PREHLAD................................................................................................... 21. Obchodné meno a logo firmy................................................................................... 22. Sídlo, miesto podnikania: ..................................................................................... 2 3. Predmet cinnosti, Právna forma................................................................................24. Výrobky alebo služby a ich využitie........................................................................25. Opis zákazníka - velkost trhu..................................................................................36. Pocet zamestnancov..................................................................................................4B.MARKETINGOVÁ STRATÉGIA...................................................................................51. Opis odvetvia............................................................................................................52. Konkurencia..............................................................................................................63. Marketing..................................................................................................................7 Trh.............................................................................................................................7 Zákazníci...................................................................................................................7 Trhový potenciál.......................................................................................................7 Technické novinky v danej oblasti...........................................................................8 Propagácia produkcie a ceny....................................................................................8 Spätné informácie od zákazníka...............................................................................9C.REALIZÁCIA PRODUKTU............................................................................................91. Výrobný proces / poskytovanie služieb....................................................................9 Opis výrobného procesu / poskytovania služieb, použité technológie..................................................................................................10 Rozhodujúci subdodávatelia....................................................................................10 Kapacity pre výrobu / služby...................................................................................11 Pracovné sily pre realizáciu a predaj.......................................................................122. Spôsob predaja.........................................................................................................13 3. Organizacná štruktúra................................................................................................134. Analýza pravdepodobného rizika..............................................................................13D.PRÁVNE ASPEKTY PODNIKATELSKÉHO PLÁNU................................................141. Právna forma...........................................................................................................142. Majetok spolocnosti................................................................................................153. Zdroje......................................................................................................................154. Vztahy....................................................................................................................155. Ochrana...................................................................................................................15

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Podnikateľský plán… 13. 10. 2008 7920 2.8 1174
 
sk PODNIKATELSKÝ PLÁN… 21. 12. 2005 4379 -- --
 
sk SPRACOVANIE… 27. 10. 2005 3626 -- --
 
sk NÁVRH… 1. 1. 2015 2387 -- --
 
sk Podnikatelský plán 13. 10. 2008 3078 -- --
 
sk Využitie štátnych… 21. 12. 2007 3491 -- --
 
sk Príprava… 25. 3. 2009 3572 -- --
 
sk Podnikatelský plán 7. 1. 2010 5770 -- --
 
sk Vypracované otázky… 5. 3. 2014 1291 -- --
 
sk Obchodné podnikanie 4. 3. 2009 1255 -- --