NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom referátov: (12579)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Referát Limp Bizkit

Odoslať známemu Stiahnuť Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Doplnkové informace o referáte:

Oblasť:Kultúra a umenie

Autor: antiskola@antiskola.eu

Počet slov:737

Počet písmen:4,124

Jazyk:Slovenský jazyk

Orient. počet strán A4:2.29

Počet zobrazení / stiahnutí:3770 / 207

Veľkosť:4.79 kB

Limp Bizkit


Skupina Limp Bizkit byla založena v roce 1994 v Jacksonville, na Floride. Všechno se dalo do pohybu, když napadlo dlouholeté kámoše Freda Dursta a Sama Riverse založit rap-rockovou skupinu. Chvíli na to Sam Rivers privedl do skupiny svého bratrance Johna Otta a do ctverice se k nim pridal Wes Borland.
Každý ví, že založit skupinu je to nejlehcí. Horší už je pro ni vymyslet nejaké zajímavé jméno. Jejich jméno vzniklo úplne spontánne. O necem se bavili, když jeden z nich rekl druhému, že jeho mozek je jak kulhavá sušenka. Všem se to zalíbilo, trochu zmenili hláskování a jméno skupiny bylo na svete.
Jednou do Jacksonville prijela skupina Korn. Po koncerte se basista skupiny Korn jménem Fieldy a kytarista jménem Head setkali s Fredem Durstem, kterého poprosili o tetování. Fred totiž není jen vynikající zpevák, ale i skvelý tatér. Stali se z nich dobrí prátelé. Když prijeli Korn do Jacksonville podruhé, znovu se s Fredem spojili. Limp Bizkit jim pustili své písnicky a ty se hned skupine Korn zalíbily. Slíbili jim, že ty písnicky pustí svému producentu - Rossu Robinsonovi - a tak taky tak udelali. Ross Robinson byl velmi nadšený a tak se Limp Bizkit dostali do hudebního prumyslu. Hned na to podnikli koncerty se skupinami Deftones a House Of Pain a první nabídky se zacaly jen hrnout. Jeden clen skupiny House Of Pain - DJ Lethal, se rozhodl, že se k Limp Bizkit pridá. Ted je tedy skupina Limp Bizkit kompletní a má pet clenu:

Fred Durst
Narozen 20.08.1971 v Gastonii – Severní Karolína
Vlastním jménem William Frederick Durst
Konícky – tetování a jízda na skejtu
Rozvedený má dceru Adrianu a syna Dallase. Fred má zbírku 30 kšiltovek a prý by mel o hodne víc kdy by nejaké nevihodil. Fredovy oblíbené skupiny jsou Kiss, Blondie, Wu Tang, Smashing pumpkins a Tool. Fred Durst byl jmenován víceprezidentem nahrávací spolecnosti Interscope Recordings. Funkci víceprezidenta mu údajne nabídlo více labelu, ale Fred dal prednost práve Interscopu, pod jejichž krídly dlí i samotní Limp Bizkit.

Sam Rivers
Sam se narodil se v Jacksonville na Floride. Je dlouholetým kamarádem Freda.Hrál na tubu na Arlington Middle. Sam není ženatý s Roxy McMann z WWF, jak se ríká, ale je zasnoubený s dívkou jménem Kinter. Stejne jako Wes je sponzorován Ibanezem. Kdysi hrával na cernou SR885 ale pak prešel na model BTB5005.
Oblíbená skupina – Megadeth

Wes Borland
Wes Borland, kytarista skupiny Limp Bizkit, se narodil 7. února 1975 v Richmondu, VA, ale pozdeji se prestehovali do Charlotte, NC. Ve trech letech se prestehovali do New Haven, CT. Od osmi do patnácti vyrustal V Nashville, TN. Na Floridu se s rodinou prestehovali proto, že tam jeho otec dostal práci (presbytariánský pastor). Má bratra Scotta. Wes chtel puvodne hrát na bubny, ale rodice mu to nechteli dovolit kvuli tomu, že bubny delají velký hluk. A tak mu ve dvanácti letech koupili kytaru. Jeho talent hry na kytaru se zacal projevovat tím víc, cím víc na ni hrál. Mel dva ucitele. Jeden se specializoval na rock, blues a country a druhý na klasiku. Pozdeji zacal Wes brát lekce jazzu a také jazz studoval tri roky na univerzite. Na stejné univerzite také studoval Sam Rivers umení. Vysoká škola byla pro Wese tím nejhorším obdobím jeho života. Studoval ve škole Hillsboro High School, 3812 Hillsboro Rd. Nashville, TN 298-8400. Ve škole ho casto bili a delali si z nej srandu. Deti mu ríkali „Freak“, což se dá preložit jako groteskní. Nikdo ho nemel rád. Vetšinu svého casu trávil sám a ve strachu pred tím, že ho zase nekdo zbije. Wes pozdeji pracoval v café klubu jako barman a tam poprvé slyšel o skupine Limp Bizkit. 10.dubna 1998 se oženil se svou prítelkyní Heather McMillan a své líbánky strávili v ruzných zábavných parcích po celých spojených státech. Jako malé díte Wes poslouchal hlavne Metalicu, Minor Threat, Circle Jerks, Black Flag a Testament.

John Otto
Narodil se v Jacksonville na Floride. Je bubeníkem skupiny Limp Bizkit. Je to bratranec Sama Riverse. Dríve hrával v jazzové skupine.

Dj Lethal
Jeho pravé jméno je Leor Dimant, ale ve skupine mu ríkají všichni Lee. Narodil se 18. prosince 1972 ve meste Lativa. Byl DJ ve skupine House Of Pain a to od roku 1991 do roku 1996. Na turné s House Of Pain se seznámil se skupinou Limp Bizkit a v roce 1996 se ke skupine pripojil.

Typ hudby

Limp Bizkit hrají smes Hip-Hopu, Rapu, Punku a Trash Metalu.


Stiahnuté z www.antiskola.sk

Diskusia

Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Music-project 25. 1. 2008 4225 14.7 5548
 
cz Eminem: životopis 22. 10. 2011 4046 3.3 1105
 
sk Culture 9. 9. 2009 4066 1.9 728
 
en Vypracované témy na… 20. 5. 2014 6668 -- --
 
cz hudební skupina:… 8. 12. 2013 1276 1.1 352
 
sk Hip - Hop seminárka 30. 1. 2011 7202 13.1 4403