NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom referátov: (12584)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Referát Očkovanie je zločin!

Odoslať známemu Stiahnuť Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Doplnkové informace o referáte:

Oblasť:Zdravoveda

Autor: antiskola@antiskola.eu

Počet slov:780

Počet písmen:4,407

Jazyk:Slovenský jazyk

Orient. počet strán A4:2.45

Počet zobrazení / stiahnutí:3472 / 121

Veľkosť:5.1 kB

Milí rodicia,
dat svoje dieta zaockovat je jednou z najhorších vecí, ktoré môžete svojmu dietatu urobit. Ak v poslednej dobe na verejnost prenikli nejaké informácie o možnej škodlivosti ockovania, vedzte, že ide o vrchol ladovca a skutocnost je omnoho hrozivejšia.
Treba si uvedomit, že vakcinácia je najmä skvelý obchod pre farmaceutické firmy a preto sa vám budú vždy snažit zatajovat pravdu a prípadných oponentov sa budú snažit zosmiešnit alebo inak umlcat. Ak sa vám nieco také zdá nepredstavitelné, že by niekto mohol profitovat na úkor ludského zdravia, pozrite sa na stav nášho zdravotníctva a zistíte, že to možné je. Pre mnohých lekárov pacient nie je clovek, ale len prípad, ktorému treba predpísat lieky a poslat ho domov.

Vedecky spochybnená je nielen úcinnost ockovania, ale aj zdravotná nezávadnost ockovania. Uvediem zopár príkladov:Vakcinácia proti TBC je považovaná za prícinu zastavenia epidémie TBC na svete. Úmrtia na TBC však poklesli od 1850 až do 1980 z 270 na menej než 1 úmrtie na 100 000 ludí. To znamená, že vakcinácia proti TBC bola hromadne uvedená AŽ PO odznení epidémie (v roku 1940) a hromadné ockovanie po 1950 neznamenalo žiadny pokles, ani nárast poctu ochorení na TBC. Krajiny, ako je USA, kde nie je hromadná vakcinácia proti TBC zaznamenávajú rovnaký pocet ochorení (percentuálne), ako krajiny, kde je hromadné ockovanie povinné.
Výskum úcinku vakcinácie proti TBC v Madrase (Južná India) v roku 1960, ktorý bol organizovaný WHO a jednalo sa o kontrolovaný test (kde ani testované subjekty, ani testeri nevedeli, ci je podávané placebo, alebo vakcinácia) na vzorke 360 000 ludí zistil, že v skupine ludí, ktorí boli ockovaní bol väcší výskyt TBC, než v skupine ludí, ktorým bolo podávané placebo.
Všetkých 62 pracovníkov Francúzskej nemocnice, ktorí dostali v roku 1993 TBC, boli proti TBC ockovaní.
Uvedené príklady sa týkajú len TBC vakcinácie, lenže podobné štúdie existujú aj na vakcinácie proti : tetanus, chrípka, cierny kašel, hepatitída, rôzne tropické choroby a pod. Ako následok vakcinácie sa môžu rozvinút rôzne dalšie choroby od vyrážok, cez rakovinu až po autizmus.

Vakcinácia sa stala predmetom obchodu s ludským strachom. Všetky reklamy apelujú na iracionálny ludský strach pred chorobami bez ohladu, na to, že vakcinácie ako také majú JEDNOZNACNE negatívny vplyv na ludské zdravie. Myslím, že všetci poznajú príbeh o kameni, ktorý dokázal chránit pred levmi, kedy múdry dedincan predal bohatému cloveku obycajný kamen s tvrdením, že tento kamen ho dokáže ochránit pred levmi. Ked sa ho bohatý clovek pýtal na dôkaz, odpovedal : “Kamen urcite funguje. Vidíte, v okolí nejaké levy ?”. Vakcinácia sa stala takýmto “kamenom“, ktorý vás bude chránit, ale len za predpokladu, že nikdy nebudete vystavení chorobe.

V odborných kruhoch sa už hovorí o tzv. post-vakcinacnom syndróme (post-vaccination syndrome, dalej len PVS) - ide o ochorenia, ktoré sa rozvinú ako následok ockovania. Symptómy spôsobené PVS môžeme rozdelit na akútne a chronické.

Medzi akútne symptómy patria horúcka, krce, duševná neprítomnost, encefalitída a/alebo meningitída, opuchnutie koncatín pri mieste vpichu, kašel podobný ciernemu kašlu, bronchitída, hnacka, ospalost, castý a neutíšitelný plac, bezvedomie, pneumónia, smrt, syndróm náhlej smrti kojencov.
Odkedy v Japonsku odložili ockovanie proti ciernemu kašlu na vek 2 rokov, syndróm náhlej smrti kojencov v Japonsku prakticky zmizol! U nás sa proti ciernemu kašlu (pertussis) ockuje v 9. až 10. týždni veku dietata!

Medzi chronické PVS symptómy patria nádchy, vykašliavanie žltého alebo zeleného hlienu, zapálené oci, škúlenie (strabizmus), zápal stredného ucha, bronchitída, chronický kašel, astma, ekzém, alergie, zápal klbov, chronická únava, nadmerný smäd, cukrovka (diabetes), hnacka, zápcha, bolesti hlavy, prerušovaný spánok, epilepsia, svalové krce, poruchy rastu, strata koordinácie, narušený vývoj, problémy so správaním ako nepokoj, agresivita, podráždenie, náladovost, emocná nestabilita, zmätenie, strata vôle, duševná otupelost.

Tento zoznam nie je ani zdaleka kompletný. Pokial po vakcinácii trpíte niektorým z uvedených symptómov, je možné tento stav vyliecit napríklad podaním homeopaticky potencovaného preparátu, ktorým ste boli zaockovaní.

Navyše, samotné vakcíny neobsahujú len oslabený vírus, ale aj rôzne iné toxické chemikálie, ktoré slúžia najmä na konzerváciu a ktovie co všetko. Nebezpecné látky vo vakcínach zahrnajú napríklad Thimerosal (zlúcenina na báze ortuti, ortut je údajne najtoxickejšia nerádioaktívna látka v prírode), formaldehyd (rakovinotvorná látka), fenol, chemikálie na báze benzénu, metylparabén.

Mnohí lekári si už uvedomujú velké riziká spojené s ockovaním, ale neodvážia sa vyjadrit verejne.
U nás (na rozdiel od iných krajín EÚ) je ockovanie zo zákona povinné. Pokial sa širšia verejnost nezacne zaujímat o tento problém, ku zmene len sotva dôjde.
Pokial si napriek všetkým argumentom myslíte, že ockovanie je pre zdravie prospešné, skúste sa zamysliet, preco v USA platí "The National Childhood Vaccine Injury Act", ciže program pre odškodnenie obetí vakcinácie. Cez tento program sa zatial vyplatila obetiam vakcinácie viac ako miliarda dolárov!

Diskusia

Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)