NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prednášok: (1632)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Zoradiť podľa:

Informácie o fakulte

Názov práce: Strojnícka fakulta
Škola: Technická univerzita - Košice
Adresa: Letná 9
4200 Košice
Tel/Fax: +421 55 633 0016 / +421 55 633 4738
Web/Email: http://www.tuke.sk/tuke/fakulty/sjf/ / sekretariat@sjf.tuke.sk

Technika ochrany životného prostredia(Ing.)\r\n\r\nStrojárske technológie a materiály(Ing.)\r\n\r\nVýrobné systémy s priemyselnými robotmi a manipulátormi(Ing.)\r\n\r\nKvalita produkcie a bezpeenos? technických systémov(Ing.)\r\n\r\nVšeobecné strojárstvo(Ing.)\r\n\r\nStrojárska technológia a manažment(Ing.)\r\n\r\nPrevádzka a údržba strojov(Ing.)\r\n\r\nMechatronika(Ing.)\r\n\r\nBezpeenos?,kvalita a enviromentalistika(Ing.)\r\n\r\nAplikovaná mechanika(Ing.)\r\n\r\nAutomatizácia a riadenie v strojárstve(Ing.)\r\n\r\nBiomedicínske ižinierstvo(Ing.)\r\n\r\nDopravné stroje a zariadenia(Ing.)\r\n\r\nEkonomika a riadenie strojárskej výroby(Ing.)\r\n\r\nMnažment strojárskych podnikov(Ing.)\r\n\r\nMateriálové inžinierstvo(Ing.)\r\n\r\nTechnika ochrany životného prostredia(Ing.)\r\n

Práce

sk Pružnost a pevnosť
Počet strán:29 | Ročník: 2 | Autor: milan milko | Veľkosť 13.16 MB | Pridané v r.: 2015
sk Obrábacie stroje
Počet strán:160 | Ročník: 2 | Autor: Administrator | Veľkosť 8.19 MB | Pridané v r.: 2009
sk Prednáška zo zvárania
Počet strán:39 | Ročník: 1 | Autor: jan kuzma | Veľkosť 2.8 MB | Pridané v r.: 2008