NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prednášok: (1632)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Organická chémia a názvoslovie

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (5)

Škola:Univerzita sv. Cyrila a Metoda

Fakulta:Fakulta prírodných vied

Autor: Radka105

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 42

Ročník:2

Počet zobrazení:2659

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:chémia

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:--

Popis súborov:ppt

Dlho boli za organické zlúceniny pokladané iba látky získané z prírodných materiálov. Predpokladalo sa, že ich súvis so živými organizmami zabezpecuje prítomnost „vis vitalis“ (živej sily), ktorú musia obsahovat.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Organická chémia… 25. 10. 2004 2842 -- --
 
sk Návrh motivačných… 22. 6. 2015 3850 -- --
 
sk Vypracované otázky… 24. 7. 2014 2040 -- --