NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prednášok: (1632)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Marketingové aplikácie a manažérske hry

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Vysoká škola medzinárodného podnikania…

Fakulta:

Autor: maphew

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 3

Ročník:3

Počet zobrazení:2135

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:docx

Informácie v praxi manažéra - dáta - všetky znaky, zobrazenia, spracované do zmysluplne podoby, použitelné aj nepoužitelné \\ informácie - dáta spracované do užitocnej podoby, s konkrétnou väzbou na problém kto, co, kde, kedy?

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Aplikácia… 18. 10. 2008 3065 -- --
 
sk CIELENÝ MARKETING… 12. 9. 2008 3217 -- --
 
sk Teoretické základy… 8. 12. 2013 3033 -- --
 
sk Spolocensky… 10. 9. 2008 4071 -- --
 
sk Prednášky z… 11. 3. 2009 2836 -- --
 
sk Otázky na… 15. 7. 2009 32891 227.6 66700