NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prednášok: (1632)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Fiškálny federalizmus

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v…

Fakulta:Fakulta verejnej správy

Autor: alenka18

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 20

Ročník:2

Počet zobrazení:3672

Počet stiahnutí:178

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:.doc

Prednáška, ktorá rozoberá pojmy ako: fiškálny federalizmus, financovanie územnej samosprávy, príjmy územných rozpoctov, výdavky územnej samosprávy, rozpoctové a príspevkové organizácie, financovanie zdravotníctva a financovanie školstva.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Teória fiškálneho… 7. 6. 2006 1300 -- --
 
sk Danové úctovníctvo 17. 6. 2005 2070 -- --
 
sk TEÓRIA A POLITIKA… 27. 6. 2005 1870 -- --
 
sk Verejné financie 15. 3. 2008 2512 -- --
 
sk Charakteristika… 14. 3. 2007 1210 -- --
 
sk Financie a mena 13. 6. 2007 2696 -- --