NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prednášok: (1632)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

SOCIÁLNA PSYCHOLÓGIA (VZNIK, VÝVOJ, PREDMET)

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (6)

Škola:Prešovská univerzita v Prešove

Fakulta:Filozofická fakulta

Autor: Medea8

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 2

Ročník:3

Počet zobrazení:1745

Počet stiahnutí:4

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chvalitebne

Popis súborov:.doc

Autor rozoberá sociálnu psychológiu, jej vznik, predmet, ciel, etapy vývoja sociálnej psychológie.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.