NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prednášok: (1632)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Produkcný a operacný manažment

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: _svetluska_

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:3

Počet zobrazení:2362

Počet stiahnutí:3

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:Výborné

Popis súborov:.ppt

prednáška spracovaná formou prezentácie obsahuje 199 snímok ktoré su prehladne spracovane,práca zaoberá Produkcným a operacným manažmentom, popisuje je cinnost....a mnoho dalších zaujímavosti ohladom manažmentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk AKTUÁLNY STAV… 12. 9. 2008 3494 -- --
 
sk Príspevok k… 27. 11. 2007 3182 -- --
 
sk Manažment ľudských… 5. 7. 2015 1866 -- --
 
sk SYSTÉMY RIADENIA… 24. 5. 2005 3482 -- --
 
sk Operacný manažment… 25. 2. 2009 2296 -- --
 
sk Skrátená kniha… 19. 12. 2008 2806 -- --
 
sk Ekonomika 2006… 2. 7. 2007 2726 -- --