Celkom referátov: (12576)

Získanie kreditov

Potrebujete si stiahnuť prácu a nemáte dostatočný počet kreditov?

1. Získate ich nahraním vašej študentskej práce na náš portál. Viac informácií nájdete v sekcii Nahrávanie prác prípadne v FAQs.

Ak nemáte po ruke žiadnu prácu, ponúkame Vám možnosť nákupu kreditov ďalšími troma rôznymi spôsoby.

2. Pomocou debetnej a kreditnej platobnej karty. Systém podporuje platby za pomoci najbežnejších kariet ako je Visa Visa Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro atd. Platobnú bránu zabezpečuje externá spoločnosť GOPAY GOPAY, ktorá podobné služby zabezpečuje viacerým renovovaným firmám na Slovensku a v Čechách.

Tento spôsob nákupu kreditu je najrýchlejší a najpohodlnejší. Kredity máte na svojom účte pripísané skoro okamžite, po zrealizovaní platby. Kredity vám ponúkame v piatich rôznych množstevných balíkoch. Čím viac kreditov si naraz zakúpite, tým je cena jedného kreditu nižšia.:

Typ Basic 60 kreditov za 1,6 EUR + 20% DPH (0,4 EUR)
2 EUR (1 kredit = 0,033 EUR)
Kúpiť
Typ Silver 120 kreditov za 2,4 EUR + 20% DPH (0,6 EUR)
3 EUR (1 kredit = 0,025 EUR)
Kúpiť
Typ Gold 240 kreditov za 3,2 EUR + 20% DPH (0,8 EUR)
4 EUR (1 kredit = 0,017 EUR)
Kúpiť
Typ Diamond 600 kreditov za 6,4 EUR + 20% DPH (1,6 EUR)
8 EUR (1 kredit = 0,013 EUR)
Kúpiť
Typ Platina 2000 kreditov za 16,0 EUR + 20% DPH (4,0 EUR)
20 EUR (1 kredit = 0,010 EUR)

3. Bankovým prevodným príkazom na náš bankový účet

Ak ste si vybrali niektorý z našich balíkov, s ktorým by ste si chceli dobiť kredity na účte, zašlite nám prosím zodpovedajúcu finančnú čiastku (Basic, Silver, Gold, Diamond, Platina) a to::

Prevodom (aj internetbankingom) na bankový účet

Číslo účtu: 2626844351
Kód banky: 1100 (Tatrabanka)

(pre platby zo zahraničia IBAN: SK1411000000002626844351)

Konštantný symbol: 0308
Tvoj variabilný symbol: (Vaše užívateľské číslo)
Odkaz pre príjemcu: „nabitie kreditu“

Kredity vám pripíšeme akonáhle sa nám suma so správnym variabilným symbolom objaví na bankovom účte. Ak ste klientom Tatrabanky, transakcia sa zrealizuje v ten istý deň. Klienti iných bánk, môžu očakávať pripísanie kreditu v nasledujúci deň, poprípade dva-tri dni po odoslaní peňažných prostriedkov.

4. Poštovní poukázkou na účet:

Číslo účtu: 2626844351
Kód banky: 1100 (Tatrabanka)
Konštantný symbol: 0308
Adresa príjemcu: 3star, Mederčská 745/51, 94501 Komárno
Tvoj variabilný symbol: (Vaše užívateľské číslo)

Tento spôsob nákupu kreditov je najpomalší z dôvodu, že Slovenská Pošta zasiela kópie ústrižkov (s variabilnými symbolmi) niekedy až so 5-9 dňovým oneskorením. Po obdržaní platby a ústrižku, vám naši operátori pridajú na konto presný počet nakúpených kreditov.

Kredity na Vašom konte nemajú omezenou platnost - to znamená, že zůstanou na kontě, dokud je neutratíte. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo na zrušení registrovaného konta i s kredity bez jakékoliv náhrady, pokud je užívatelský účet neaktívní během období 12 měsíců.

Ak ste sa pri zadávaní identifikačných bankových údajov niekde pomýlili, banka prevod nemusí zrealizovať. Ak chybu spravíte vo variabilnom symbole, prosím kontaktujte nás emailom na: antiskola@antiskola.eu alebo na skype: antiskola.eu, aby sme Vaše kredity nepripísali inému užívateľovi. Potvrdenie o platbe, šekovú poukážku si pre istotu vždy odkladajte.

Ďalšie odpovede na otázky týkajúce sa aj nabíjania kreditov nájde v našej sekcii: FAQ (často kladené otázky)