Celkom referátov: (12579)

Často kladené otázky

Prevádzka servera a činnosti s ňou spojené (kontrola, triedenie prijatých prác, odpovedanie na emaily) sú finančne dosť náročné, a preto sme sa niektoré sekcie rozhodli spoplatniť. Takto získané finančné prostriedky by sme chceli investovať do skvalitnenia poskytovaných služieb a rozšírenia funkcionality stránky. Zároveň ale aktívnym študentom ponúkame možnosť získania kreditov ako formu odmeny za ich študentské práce,ktoré nám pošlú.

Bohužiaľ v tomto prípade Vám asi nič iné neostáva, len sa čím skôr zaregistrovať, získať kredity (nákupom alebo zaslaním nejakej Vašej práce), a potom si danú prácu stiahnuť. Alternatívnym riešením môže byť dočasné použitie prihlasovacích údajov nejakého kamaráta, ktorý má na stiahnutie danej práce dostatočné množstvo kreditov na konte.

Áno je. Ak nemáte na konte kredity a chceli by ste si niektorú prácu stiahnuť, napíšte nám, o ktorú konkrétnu prácu máte záujem a my Vám ju do 30 dní na Vami zadanú emailovú adresu zašleme. Jediným obmedzením je len to, že týmto spôsobom si denne môžete zažiadať len o jednu prácu.

Vo všeobecnosti by sme to mohli vyjadriť asi takto: máme záujem o všetky typy prác, ktoré by ďalším študentom mohli pomôcť pri štúdiu poprípade nejakým "iným" spôsobom pomôcť zvládnuť skúšku, prejsť do vyššieho ročníka, získať zápočet alebo dobrú známku v škole. Okrem všeobecne známych typov prác sa potešíme aj prednáškam nafoteným fotoaparátom, nafoteným príkladom zo skúšky, nafoteným diplomovým prácam, príkladom z písomných prác atď. Hlavnou zásadou je, aby zaslané práce (materiály) predstavovali komplexný celok. Nekompletné práce, prednášky nie sú pre ostatných študentov veľmi zaujímavé, preto sa môže stať, že ich na stránke ani neuverejníme.

Kredity udeľujeme až vtedy, keď sa daná práca po kontrole našim administrátorom objaví na stránke. Zvyčajne je to do troch dní od jej prijatia. Snažíme sa prijaté práce pridať na stránku čo najskôr, ale bohužiaľ sa nám to vzhľadom na ich množstvo nie vždy darí. Veľmi často nás brzdia samotní užívatelia, keď nám posielajú práce, ktoré nie sú ich autentickým výtvorom, ale ich stiahli z internetu.

Akonáhle sa Vami zaslané finančné prostriedky pripíšu na náš účet a my identifikujeme Vašu platbu (podmienka je zadanie správneho variabilného symbolu - čísla užívateľa), kredit Vám pripíšeme ešte v ten deň. Vzhľadom na to, že náš účet je vedený v Tatra banke, urýchlite ziskanie kreditov prevodom peňazí z účtov vedených taktiež v tejto banke, poprípade priamym vkladom na náš účet v niektorej jej pobočke. Ak platbu uskutočníte z inej banky alebo peniaze posielate šekovou poukážkou, je možné,že daný prevod sa zrealizuje (fin. prostriedky sa pripíšu na náš účet) až po 3-4 dňoch.

V takomto prípade strach o svoje peniaze mať nemusíte. Ak ste skontrolovali, že ste platbu zrealizovali presne podľa našich inštrukcií, zadali ste aj správny variabilný symbol (čiže Vaše číslo užívateľa) a kredity sme Vám predsa nepripísali, kontaktujte nás prosím emailom: antiskola@antiskola.eu, cez skype: antiskola.eu . Spolu s našimi administrátormi vzniknutú situáciu určite vyriešime.