Zoradiť podľa:

3401 Ružomberok
Tel/Fax: 00421/55/6836 111 / +421/55/6836 109
Web/Email: http://www.tf.ku.sk / sekretariat@tf.ku.sk

Katolícka teológia – študijný odbor Katolícka teológia – študijný program spojeného prvého a druhého stupoa vysokoškolského štúdia\r\n\r\nAbsolvent sa uplatní po koazskej vysviacke ako rímskokatolícky koaz, o jeho zadelení a uplatnení v spoloenosti rozhoduje vlastný ordinár (diecézny biskup alebo reho3ný predstavený); ako koaz v pastorácii sa venuje duchovnej formácii 3udí v spoloeenstve, ktoré mu je zverené. Vysvätení koazi sa môžu venova? vyueovaniu náboženskej výchovy na základných a stredných školách, prípadne prednášaniu teologických disciplín na vysokých školách; svoje uplatnenie nachádzajú v duchovných redakciách masmédií, ako elenovia cirkevných tribunálov (cirkevných súdov – sudcovia, notári, obhajcovia), ako elenovia v rôznych komisiách katolíckej Cirkvi....

Práce

sk OBNOVA EXORCIZMU V KATOLÍCKEJ CIRKVI PO DRUHOM VATIKÁNSKOM KONCILE
Počet strán:67 | Ročník: 5 | Autor: Administrator | Veľkosť 462.5 kB | Pridané v r.: 2009
sk Teologická a laická argumentácia v oblasti zodpovedného rodicovstva
Počet strán:57 | Ročník: 5 | Autor: Administrator | Veľkosť 608.53 kB | Pridané v r.: 2009
sk Vztah silencia k realite ludského života
Počet strán:-- | Ročník: 5 | Autor: Administrator | Veľkosť 4.74 MB | Pridané v r.: 2007