NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Zoradiť podľa:

Informácie o fakulte

Názov práce: Strojnícka fakulta
Škola: Slovenská technická univerzita
Adresa: Nám. slobody 17
81219 Bratislava
Tel/Fax: +421 2 572 96 111 / 02/52 92 57 49
Web/Email: http://www.sjf.stuba.sk/ / "--"

Mechatronika(Ing.)\r\n\r\nDopravná technika(Ing.)\r\n\r\nTechnika ochrany životného prostredia(bc.)\r\n\r\nStrojárska výroba a manažment(Bc.)\r\n\r\nPrevádzka energetických zariadení(Bc.)\r\n\r\nTechnika prostredia(Ing.)\r\n\r\nEnergetické stroje a zariadenia(Ing.)\r\n\r\nHydraulické a pneumatické stroje a zariadenia(Ing.)\r\n\r\nVýrobné systémy s priemyselnými robotmi a manipulátormi(Ing.)\r\n\r\nStroje a zariadenia pre strojársku výrobu(Ing.)\r\n\r\nStroje a zariadenia pre chemický,potravinársky a spotrebný priemysel(Ing.)\r\n\r\nStroje a zariadenia pre stavebníctvo,úpraníctvo a po3nohospodárstvo(Ing.)\r\n\r\nPrístrojová,informaená a automatizaená technika(Ing.)\r\n\r\nAplikovaná mechanika(Ing.)\r\n\r\nStrojárske technológie a materiály(Ing.)\r\n\r\nManažment strojárskych podnikov(Ing.)\r\n\r\n\r\n\r\n

Práce

sk NÁVRH PODNIKATELSKÉHO PLÁNU PODNIKU KRISTIMEX, s.r.o.
Počet strán:48 | Ročník: 3 | Autor: katarina kristofovicova | Veľkosť 21.45 MB | Pridané v r.: 2015
sk Návrh kinematiky pracovného zariadenia nakladaca riadeného preklzom…
Počet strán:87 | Ročník: 5 | Autor: Administrator | Veľkosť 5.14 MB | Pridané v r.: 2007
sk SYSTÉMY RIADENIA VÝROBY
Počet strán:-- | Ročník: 4 | Autor: mojso k | Veľkosť 916.51 kB | Pridané v r.: 2005
sk kapitálový trh
Počet strán:-- | Ročník: 5 | Autor: Administrator | Veľkosť 1.32 MB | Pridané v r.: 2003