NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Náhradná rodinnoprávna starostlivosť a jej účel

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Fakulta:Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva

Autor: marabela

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 114

Ročník:5

Počet zobrazení:1570

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Diplomová práca prináša prehlad foriem náhradnej starostlivosti o opustené deti. Venujeme sa najmä náhradnej rodinnoprávnej starostlivosti a jej vybraným formám – pestúnskej starostlivosti a osvojeniu, ich charakteristike a aktuálnemu legislatívnemu vymedzeniu. Predmetom nášho záujmu je aj Výcvikový program PRIDE, ktorého základnou úlohou je príprava náhradných rodicov a záujemcov o prácu s opustenými detmi na túto úlohu. Overeniu úspešnosti Výcvikového programu PRIDE venujeme empirickú cast našej práce, kde sa zameriavame na skúmanie plnenia hlavných cielov spomínaného programu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.