Masmédia ako rizikový faktor drogových závislostí

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Fakulta:Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva

Autor: marabela

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Hlavnou témou diplomovej práce sú masmédiá ako rizikový faktor drogových závislostí, ktoré sa podielajú na vzniku drogovej závislosti. Práca je clenená na štyri kapitoly. Prvá kapitola objasnuje drogovú závislost, vymedzenie základných pojmov, rizikové faktory drogovej závislosti. Druhá kapitola je zameraná na masovokomunikacné prostriedky (dalej len masmédiá). Tretia kapitola sa zaoberá masmédiami ako rizikovým faktorom drogových závislostí. V štvrtej kapitole je prezentovaný prieskum, ktorý bol realizovaný na žiakoch základných škôl v Trencíne a v Nitre.

sk Vybrané rizikové… 2. 6. 2017 1197 -- --