NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Masmédia ako rizikový faktor drogových závislostí

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Fakulta:Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva

Autor: marabela

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 71

Ročník:5

Počet zobrazení:1621

Počet stiahnutí:2

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Hlavnou témou diplomovej práce sú masmédiá ako rizikový faktor drogových závislostí, ktoré sa podielajú na vzniku drogovej závislosti. Práca je clenená na štyri kapitoly. Prvá kapitola objasnuje drogovú závislost, vymedzenie základných pojmov, rizikové faktory drogovej závislosti. Druhá kapitola je zameraná na masovokomunikacné prostriedky (dalej len masmédiá). Tretia kapitola sa zaoberá masmédiami ako rizikovým faktorom drogových závislostí. V štvrtej kapitole je prezentovaný prieskum, ktorý bol realizovaný na žiakoch základných škôl v Trencíne a v Nitre.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Vybrané rizikové… 2. 6. 2017 1622 -- --