NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Sociálne aspekty problémov porúch výživy a príjmu potravy

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej…

Fakulta:Vysoká škola zdravot. a soc. práce Sv.--

Autor: sakalaka3

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 79

Ročník:5

Počet zobrazení:4575

Počet stiahnutí:7

Študijný odbor:Sociálna práca

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Diplomová práca pojednáva o problematike porúch príjmu potravy. Táto téma je v dnešnej dobe cím dalej tým viac aktuálnejšia. Práca je rozdelená na teoretickú a praktickú cast. Skladá sa zo štyroch kapitol. V prvej kapitole sa autor venuje základným pojmom a rôznym druhom porúch príjmu potravy. V druhej kapitole sa pojednáva o faktoroch determinujúcich ich vznik a prícinách vzniku. V tretej kapitole autor rozpracováva problematiku liecby s dôrazom na využitie metód sociálnej práce a úlohu sociálneho pracovníka pri liecbe. Poslednú kapitolu tvorí prieskumná cast, kde sa autor venuje kvantitatívnemu prieskumu porúch príjmu potravy u žiakov gymnázia v súvislosti s vybranými typmi sociálneho prostredia, v ktorom žijú.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Ekonomika 2006… 2. 7. 2007 2697 -- --
 
sk Rodina 16. 10. 2009 7858 -- --
 
sk KOMPLEXNÁ… 4. 3. 2014 4071 -- --