NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Interkultúrna komunikácia v kontextu organizácii obcianskej spolocnosti

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Masarykova univerzita v Brně

Fakulta:Ekonomicko-správní fakulta

Autor: 64KOZL

Jazyk:Český jazyk

Počet strán: 236

Ročník:5

Počet zobrazení:5494

Počet stiahnutí:98

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Prace mapuje vztah mezi komunikaci, kulturou a ob.anskou spole.nosti a v t.chto souvislostech stavi interkulturni komunikaci. V teoriich nasti.uje pozadi kulturni identity a kategorizace, kde nachazi vychodisko pro komunikaci se subjekty z jinych kulturnich prost.edi. Rozebira teoreticke poznatky o interkulturni komunikaci. In media res sleduje komunikaci organizace ob.anske spole.nosti, jejimi. klienty jsou cizinci, tedy jedinci z r.znych kulturnich prost.edi. U teto organizace pozoruje zainteresovane subjekty pro komunikaci, komunika.ni prost.edky organizace a specifika komunikace s ohledem na interkulturni komunikaci. Prace dale detekuje prost.edi pro interkulturni komunikaci, ktere organizace ob.anske spole.nosti vytva.i. Ojedin.lost prace spo.iva v odhaleni mechanismu, jakym organizace ob.anske spole.nosti p.ispivaji k efektivni interkulturni komunikaci, a v identifikaci kli.ovych poznatk., ktere mohou pomoci organizacim v dal.im p.sobeni v teto oblasti.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.