NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Drogy v období dospievania

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Komenského

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: cherojka

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 59

Ročník:3

Počet zobrazení:4546

Počet stiahnutí:6

Študijný odbor:Pedagogiky

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Bakalárska práca je rozdelená na teoretickú cast a prieskumnú cast.Teoretická cast vysvetluje klúcové pojmy a podáva ucelený pohlad na históriu,užívanie a rozdelenie drog. Definuje závislost od drogy a charakterizuje vývinovéobdobia dospievania. Identifikuje problém užívania drog v období dospievania a akopredchádzat drogovým problémom mládeže.Druhú cast tvorí prieskum, ktorého sa zúcastnilo 150 respondentov zo základnej školy a stredných odborných ucilíšt. Cielom prieskumu bolo zmapovat postoj dospievajúcejmládeže k drogám a k pravidelným užívatelom drog, ich skúsenosti s drogami apoznatky o možných nákazách. Zistit ich informovanost o možnostiach vyhladaniaodbornej pomoci.K získaniu potrebných údajov sme použili dotazník zostavený autorom.Stanovené hypotézy boli overované pomocou štatistických metód a výsledky sú spracované v tabulke a grafoch.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Osobnostné… 16. 5. 2017 1779 -- --
 
sk Drogová závislosť v… 28. 12. 2015 3480 -- --
 
sk Premeny v… 27. 12. 2014 3852 -- --
 
sk Vybrané rizikové… 2. 6. 2017 1831 -- --
 
sk Kompletná… 4. 5. 2017 2092 -- --
 
sk Prevencia drogových… 13. 6. 2006 1142 -- --
 
sk METÓDY SOCIÁLNEJ… 23. 11. 2005 4260 -- --
 
sk Ktoré vlastnosti u… 27. 4. 2006 1609 -- --
 
sk ÚLOHA… 15. 5. 2017 1688 -- --
 
sk KODEPENDENCIA –… 13. 11. 2009 3714 -- --