NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Corporate social responsibility

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita sv. Cyrila a Metoda

Fakulta:Fakulta masmediálnej komunikácie

Autor: lentila

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 49

Ročník:3

Počet zobrazení:4239

Počet stiahnutí:108

Študijný odbor:Marketingovej komunikácie

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Témou bakalárskej práce je sociálna zodpovednost a budovanie pozitívneho imidžuSlovenskej televízie prostredníctvom sociálne zodpovedných projektov. Zamerali sme sana komunikacné aktivity Slovenskej televízie, ktoré sú prezentované v internoma externom prostredí tejto spolocnosti. Cielom práce je poukázat na aktivity, ktoré máSlovenská televízia vo svojom portfóliu a spôsob akým ich prezentuje verejnostia navrhnút dalšie možnosti komunikácie, ktoré vedú spolocnost k sociálnejzodpovednosti, no zároven vytvárajú pozitívny imidž Slovenskej televízie. Práca jerozdelená do troch castí. Prvú cast tvoria teoretické východiská, ktoré ozrejmujú pojmyako podniková identita a všetky jej zložky, ktorých výsledkom je firemný imidž. A pojemspolocensky zodpovedné podnikanie na Slovensku v EÚ a jeho jednotlivé formy, akofiremná filantropia a sponzoring. Druhá cast je analytická. Tvoria ju príklady spolocenskyzodpovedných projektov, ktoré boli realizované Slovenskou televíziou a forma ichrealizácie. Tretia cast je venovaná návrhom v oblasti spolocensky zodpovednéhopodnikania, ktoré môžu byt realizované na zlepšenie imidžu Slovenskej televízie.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Szponzorálás,… 3. 11. 2015 770 -- --
 
sk Spolocensky… 10. 9. 2008 4253 -- --
 
sk Anglictina -… 30. 6. 2005 3313 -- --
 
sk Spolocensky… 5. 6. 2009 1864 -- --
 
sk public relations 15. 5. 2007 2371 -- --
 
sk Business and… 18. 2. 2005 2045 -- --
 
sk Seminárka z… 31. 12. 2008 2490 -- --
 
sk Brazil: National… 21. 7. 2008 4100 10.7 3503
 
en State Aid to the… 31. 7. 2006 4877 -- --
 
sk Komunikacná… 25. 6. 2009 3219 -- --