NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Profesionálna rodina ako prevencia psychickej deprivácie u detí v ústavných zariadeniach

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Komenského

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 97

Ročník:3

Počet zobrazení:4820

Počet stiahnutí:300

Študijný odbor:Sociálnej práce

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:.pdf

Diplomová práca s názvom Profesionálna rodina ako prevencia psychickej deprivácie u detí v ústavných zariadeniach, ktorá pozostáva z nasledovných castí: 1. Psychická deprivácia 2. Profesionálna rodina 3. Profesionálna rodina ako prevencia psychickej deprivácie 4. Ciele empirického výskumu 5. Prípadové štúdie 6. Výsledky výskumu a interpretácia údajov 7. Záver.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.