NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Návrh motivačných úloh interdisciplinárneho charakteru vo výuke chémie

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Masarykova univerzita v Brně

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 128

Ročník:5

Počet zobrazení:3855

Počet stiahnutí:26

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:.pdf

Diplomová práca z Pedagogickej fakulty Masarykovej univerzity v Brne s názvom Návrh motivacných úloh interdisciplinárneho charakteru vo výuke chémie. Práca pozostáva z nasledovných kapitol: 1 Ciele diplomovej práce 2 Použité metódy 3 Návrh využitia kvízov pri výuke periodickej sústavy prvkov 4 História chémie - chemické osobnosti (ukážka úloh podporujúcich citatelskú gramotnost) 5 Laboratórny poriadok (spojenie umeleckého textu s výukou bezpecnosti pri práci) 6 Chemická pesnicka (spojenie umeleckého prejavu s ucivom chémie) 7 Orientacný výskum.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.