NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Analýza poisťovacích produktov s využitím metód data miningu

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 84

Ročník:5

Počet zobrazení:2823

Počet stiahnutí:39

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:.pdf

Diplomová práca sa zaoberá aplikáciou metód data miningu v oblasti poistovníctva. Práca je rozdelená do troch kapitol: 1. Teoretická východiská analýzy poistovacích produktov s využitím metód data miningu 2. Praktická aplikácia dataminingu pri analýze rizika stornovanosti 3.Vyhodnotenie vykonanej analýzy a zhrnutie prínosov pre poistovnu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Metódy riadenia… 21. 12. 2009 3128 -- --
 
sk Detekcia… 16. 7. 2007 2656 -- --