Analýza poisťovacích produktov s využitím metód data miningu

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Antiškola známka:1

Popis súborov:.pdf

Diplomová práca sa zaoberá aplikáciou metód data miningu v oblasti poistovníctva. Práca je rozdelená do troch kapitol: 1. Teoretická východiská analýzy poistovacích produktov s využitím metód data miningu 2. Praktická aplikácia dataminingu pri analýze rizika stornovanosti 3.Vyhodnotenie vykonanej analýzy a zhrnutie prínosov pre poistovnu.

sk Metódy riadenia… 21. 12. 2009 3128 -- --

sk Detekcia… 16. 7. 2007 2656 -- --