Využití nových trendu v marketingové komunikaci v Pizzerii La - Primavera

Autor: lepalo

Jazyk:Český jazyk

Popis súborov:.pdf

Prostredníctvom bakalárskej práce by sa mala analyzovat situácia vo vybranej pizzerii, Pizzerii La – Primavera, z hladiska marketingovej komunikácie a vyutívania nových tren-dov v tejto komunikácii, prípadne zavedenie dalších potrebných komunikacných prostried-kov. Bakalárska práca sa skladá z dvoch hlavných castí. V teoretickej casti sú vysvetlené hlavne dôletité pojmy z marketingovej komunikácie, a tiet sú tu ozrejmené nové trendy v tejto komunikácii, a to niekolko druhov. Druhou castou je praktická cast, ktorá je aplikovaná na konkrétnu pizzeriu. Táto cast sa delí na tri casti. Prvou je analýza súcasného stavu vyutitia marketingovej komunikácie, kde je aj táto pizzeria predstavená podrobnejšie. Je tu zobrazená jej história, slutby, ci konku-rencia, jej reklama a tiet ciele a dalšie analýzy. V dalšej casti sú vypracované odporucenia k zavedeniu nových foriem komunikácie pre zlepšenie marketingovej komunikácie. A v poslednej casti sa tieto odporucenia podrobia nákladovej a rizikovej analýze.