NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Využití nových trendu v marketingové komunikaci v Pizzerii La - Primavera

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Fakulta:Fakulta managementu a ekonomiky

Autor: lepalo

Jazyk:Český jazyk

Počet strán: 74

Ročník:3

Počet zobrazení:4815

Počet stiahnutí:283

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Prostredníctvom bakalárskej práce by sa mala analyzovat situácia vo vybranej pizzerii, Pizzerii La – Primavera, z hladiska marketingovej komunikácie a vyutívania nových tren-dov v tejto komunikácii, prípadne zavedenie dalších potrebných komunikacných prostried-kov. Bakalárska práca sa skladá z dvoch hlavných castí. V teoretickej casti sú vysvetlené hlavne dôletité pojmy z marketingovej komunikácie, a tiet sú tu ozrejmené nové trendy v tejto komunikácii, a to niekolko druhov. Druhou castou je praktická cast, ktorá je aplikovaná na konkrétnu pizzeriu. Táto cast sa delí na tri casti. Prvou je analýza súcasného stavu vyutitia marketingovej komunikácie, kde je aj táto pizzeria predstavená podrobnejšie. Je tu zobrazená jej história, slutby, ci konku-rencia, jej reklama a tiet ciele a dalšie analýzy. V dalšej casti sú vypracované odporucenia k zavedeniu nových foriem komunikácie pre zlepšenie marketingovej komunikácie. A v poslednej casti sa tieto odporucenia podrobia nákladovej a rizikovej analýze.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.