NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

SPAM – marketing, politika, psychológia

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita sv. Cyrila a Metoda

Fakulta:Fakulta masmediálnej komunikácie

Autor: lepalo

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 61

Ročník:3

Počet zobrazení:3649

Počet stiahnutí:450

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Hlavnou témou bakalárskej práce je komplexné uvedenie citatela do problematikyelektronicky podaného nevyžiadaného obchodného oznámenia, spamu. Jej cielom jepoukázat na nekontrolované rozširovanie spamu a vymedzit možnosti jeho reguláciez hladiska legislatívy, marketingu a etiky, podporovaných technologickými riešeniamiz každodennej praxe. V prvej casti práce autori prinášajú teoretické zhrnutie základnýchpojmov doplnených zaujímavými grafickými podaniami výskumov a analýz. Práca nazeráaj do oblasti priameho marketingu a využitia obchodného oznámenia ako reklamy produktu,ci služby v rámci platnej slovenskej legislatívy. Na názorných príkladoch uvádza možnostiaplikovania antispamovej stratégie na súkromný, ci firemný emailový úcet.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.