NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Motivácia k tvorbe blogu a stratégie sebaprezentácie blogerov

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Komenského

Fakulta:Fakulta managementu

Autor: barty

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 55

Ročník:3

Počet zobrazení:3175

Počet stiahnutí:102

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Rozširovanie a rýchla „adopcia“ Internetu znamená zjavnú zmenu v medziludskej komunikácii a spôsobuje velkú zmenu aj v celej spolocnosti. Slovensko sa tiež prispôsobuje tomuto trendu a Internet je coraz viac používaný komunikacný prostriedok. Takmer každá organizácia má svoju webovú stránku, ktorou prezentuje svoju cinnost ci výsledky. Relatívne novým fenoménom je prezentácia cloveka samotného. Upozornujeme, že nemáme na mysli oficiálne a neoficiálne webové stránky populárnych osobností, hoci aj im sme venovali pozornost. V našom výskume však išlo predovšetkým o „bežnú populáciu prezentujúcu sa na internete“.Slovo internet je skratkou anglického výrazu interconnected networks - prepojené siete. Je to médium, ktoré sa stáva nenahraditelným pre coraz väcší pocet ludí. Internetizácii podlieha cím dalej viac domácností aj organizácií v Slovenskej republike. Podla údajov Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií SR bolo v roku 1999 na Slovensku takmer 300 tisíc používatelov internetu. Do roku 2006 bolo toto císlo osemnásobne vyššie, ich pocet sa zvýšil na viac ako 2 220 000. Používanie internetu však predpokladá vlastníctvo, resp. aspon prístup k pocítacu. Podla výskumu IVO o digitálnej gramotnosti v SR (Digitálna gramotnost na Slovensku 2007, 2007) je pochopitelne aj v tejto oblasti zaznamenaný stúpajúci pocet používatelov pocítacov. To znamená, že v súcasnosti je internet bežne používané médium.Internet je priestor, ktorý ponúka nekonecne vela možností, ako ho využit. Jeho rýchlost umožnuje okamžité vymienanie informácií a poskytuje nový spôsob komunikácie medzi ludmi. Takýmto spôsobom vzniklo unikátne sociálne prostredie, v ktorom môže jednotlivec jednoduchým spôsobom oslovit ovela väcšie publikum ako v bežnom živote.Ako sme už uviedli, Internet využívajú rôzne organizácie pre svoju prezentáciu. Podobne, je coraz viac ludí, ktorí sa rozhodli prezentovat na internete seba. Pre túto cinnost existujú na internete dve možnosti: vlastná webová stránka (pre tých viac zdatných v tvorbe webových stránok) a blog (pre tých viac zameraných na písanie).

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Motivácia k tvorbe… 12. 1. 2010 3237 -- --