NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Strategický plán vybranej neziskovej organizácie

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Vysoká škola ekonomická v Praze

Fakulta:Fakulta managementu

Autor: zoltan78

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 55

Ročník:3

Počet zobrazení:3331

Počet stiahnutí:88

Študijný odbor:Manažmentu verejného sektoru

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Strategické myslenie sa stalo súcastou každej firmy, ktorá chce vediet ako majú hospodárit, aby zúrocili svoje investície a dosahovali požadovaný zisk. Strategické plánovanie im pri dosahovaní týchto cielov výrazne pomáha.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Strategický plán… 6. 5. 2009 3786 -- --
 
sk Strategický plán… 25. 6. 2007 3527 -- --
 
sk Environmentálna… 20. 3. 2009 3283 -- --
 
sk enviromentalny… 14. 1. 2008 3201 -- --
 
sk Marketing skúška 25. 2. 2009 2406 -- --
 
sk Prednášky z… 11. 3. 2009 2733 -- --
 
sk AKTUÁLNY STAV… 12. 9. 2008 3314 -- --