NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Ingerencie súdu v predsúdnom konaní

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Akadémia Policajného zboru v Bratislave

Fakulta:Akadémia Policajného zboru v Bratislave

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 107

Ročník:0

Počet zobrazení:4005

Počet stiahnutí:13

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Trestné konanie na Slovensku je súcastou kontinentálneho procesu (trestného práva), co znamená, že pozostáva z dvoch základných castí a to prípravného konania (predsúdneho konania) a konania pred súdom. Otázka prípravného konania a jej vztahu ku konaniu pred súdom je neustále aktuálnym problémom. Rekodifikáciou trestného práva bolo završené dlhorocné úsilie o reformu trestného konania v Slovenskej republike. Jej výsledkom bolo prijatie nového Trestného poriadku, úcinného od 1. januára 2006, postaveného na mnohých osvedcených a tradicných trestnoprocesných inštitútoch, ktorý priniesol do slovenského trestného konania viacero zásadných koncepcných i štrukturálnych zmien . Základným cielom nového Trestného poriadku je zefektívnenie, zjednodušenie, zrýchlenie a zhospodárnenie trestného procesu, cím sa zabezpecí úcinnejšia ochrana práv a oprávnených záujmov fyzických osôb a právnických osôb, ako aj ochrana celospolocenských záujmov.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Prípravné konanie o… 23. 6. 2015 4094 -- --