NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Ludské zdroje

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Katolícka univerzita v Ružomberku

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: svetluska

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 42

Ročník:3

Počet zobrazení:3858

Počet stiahnutí:486

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Jedným zo základných pilierov riadenia ludských zdrojov je motivácia, ktorá prestavuje proces nesmierne zložitý, prebiehajúci z velkej casti vo vnútri organizmu, prejavujúci sa navonok vysoko efektívnou prácou. Práve pre svoju zložitost a dôležitost v riadení ludských zdrojov sa motivácia stala tažiskovou témou mojej bakalárskej práce, ktorej cielom bolo preskúmat a analyzovat motiváciu zamestnancov vo firme a následne navrhnút odporúcania na jej zdokonalenie.Kvalitu ludského potenciálu a zvyšovanie výkonnosti zabezpecuje okrem efektívneho systému prijímania zamestnancov aj rôznorodost motivacných prvkov. Dobre vypracovaný systém hodnotenia a odmenovania, dalšie vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie, pestrost zamestnaneckých a sociálnych výhod a dobrá organizácia práce by mohli byt výrazne nápomocné pri zvyšovaní motivácie zamestnancov firmy Polymix. Stabilné miesto, financné ohodnotenie a odmenovanie a sú pre väcšinu zamestnancov najsilnejšími motivacnými prvkami, ktoré ovplyvnujú ich celkový vztah k svojej práci. Sú základnými prostriedkami zvyšovania pracovnej výkonnosti.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Ludské zdroje a… 23. 1. 2009 2976 -- --
 
sk Ludské zdroje 11. 3. 2009 3620 -- --
 
sk Národný strategický… 12. 9. 2008 3871 -- --
 
sk Rozvoj pracovnej… 5. 3. 2009 1814 -- --
 
sk ZÁVISLOST ÚSPECHU … 15. 12. 2005 2899 -- --
 
sk Transformácia… 8. 12. 2013 3530 -- --
 
sk OKRES STARÁ LUBOVNA… 8. 9. 2008 4092 -- --
 
sk Šance a možnosti… 4. 9. 2007 4238 -- --
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3911 -- --
 
sk Environmentálne… 11. 6. 2006 3433 -- --