NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Využitie projektového vyucovania v predmete Dopravná výchova, Téma: Križovatky

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Fakulta prírodných vied

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 53

Ročník:5

Počet zobrazení:3729

Počet stiahnutí:208

Študijný odbor:Katedra techniky a technológií

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Práca prináša návrh projektového vyucovania na stredných odborných ucilištiach a na stredných odborných školách v predmete Dopravná výchova. Zameriava sa na problematiku správania sa úcastníkov dopravy na križovatkách. Hlavnou charakteristikou tejto práce je vytvorit modelové riešenie projektového vyucovania v predmete dopravná výchova.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.