ANALÝZA NÁSILIA ZOBRAZOVANÉHO V TELEVÍZIÍ (VÝSKUM TROCH SLOVENSKÝCH TV STANÍC)

Škola:Trnavská univerzita

Fakulta:Filozofická fakulta

Študijný odbor:Katedra sociológie

Popis súborov:.pdf

Diplomová práca prináša empirické poznatky o násilnom obsahu televíznehovysielania na Slovensku. Autor pritom netradicnou cestou, využívajúc inšpiráciu zozahranicných výskumov, meria, skúma a porovnáva násilné správanie a konaniezobrazované v troch hlavných slovenských televíznych staniciach vo vybranom týždnivysielania.