NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

HRANICNÉ SITUÁCIE V ŠPORTE

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Komenského

Fakulta:Filozofická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 94

Ročník:5

Počet zobrazení:3373

Počet stiahnutí:86

Študijný odbor:KATEDRA PSYCHOLÓGIE

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Zámerom práce bolo zistit aké typy hranicných situácií tréneri (N = 59) najcastejšie riešia u svojich zverencov. Hranicnou situáciou sme chápali takú situáciu, ktorá je závažná z hladiska dalšej motivácie športovca a jeho angažovania sa v športe.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Hodnoty a hodnotová… 22. 9. 2007 4695 -- --
 
sk ZMYSLUPLNOST ŽIVOTA… 14. 12. 2005 3435 -- --
 
sk Psychológia… 13. 11. 2009 2437 -- --
 
sk Ekonomika 2006… 2. 7. 2007 2619 -- --
 
sk Negatívne prejavy… 20. 11. 2008 3176 -- --