NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

VPLYV CHEMICKÉHO PODNIKU DUSLO, a.s. ŠALA NA KVALITU ŽP

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská poľnohospodárska univerzita

Fakulta:Fakulta agrobiológie a potravinových--

Autor: babulkabbbb

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 54

Ročník:4

Počet zobrazení:4031

Počet stiahnutí:271

Študijný odbor:Environmentalistiky a zoológie

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:Výborné

Popis súborov:.doc

v diplomovej práci sme sa snažili o posúdenie znecistenia životného prostredia chemickým podnikom Duslo, a.s. Šala , zhodnotenie emisnej a imisnej situácie, popis najväcších zdrojov znecistovania, popis produkcie odpadových vôd a cistiaceho procesu mechanicko-chemicko-biologickej COV, zhodnotenie prínosu existencie odkalísk.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.