NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Vplyv rodicovskej výchovy na výchovno-vzdelávací proces v materskej škole

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Prešovská univerzita v Prešove

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 138

Ročník:5

Počet zobrazení:6606

Počet stiahnutí:522

Študijný odbor:Katedra predškolskej a elementárnej pedagogiky a psychológie

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:Výborné

Popis súborov:.pdf

Hlavnou témou diplomovej práce je vplyv rodicovskej výchovy na výchovno-vzdelávací proces v materskej škole. Práca je rozdelená na 4 kapitoly.V teoretickej casti sa zaoberáme výchovou z teoretického hladiska, rodinou a vplyvom výchovy. V rámci rozsiahlych kapitol uvádzame druhy rodiny a pri výchove jej pozitíva, negatíva a vplyv.V závere kapitoly 3 sú konkrétne návrhy na možnost angažovanosti rodicov pri výchove.V 4. kapitole, ktorá tvorí samostatný celok – empirickú cast, uvádzame konkrétne kroky empirického prieskumu a následnú analýzu získaných údajov a informácií na základe vytýcených cielov prieskumu. V závere ponúkame zhrnutie nadobudnutých poznatkov, overených na základe vopred vypracovanej teórie v 1., 2. a 3. kapitole.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.