NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Magnetizmus pre každého

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v…

Fakulta:Prírodovedecká fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 68

Ročník:5

Počet zobrazení:3471

Počet stiahnutí:64

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:Výborné

Popis súborov:.pdf

Cielom tejto diplomovej práce je poukázat na univerzálnost magnetizmu a jehovýznam pre cloveka. V druhej kapitole charakterizujeme novú vednú disciplínuspintroniku. V tretej kapitole opisujeme zobrazovanie pomocou magnetickej rezonancie(MRI) a taktiež zobrazovanie SQUID-om. Vo štvrtej kapitole sa venujeme metódenazvanej spektroskopia magnetického oneskorenia (MAE spectroscopy), ktorá sa používana urcovanie termodynamických parametrov feromagnetických zliatin.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk SOCIOLÓGIA 3. 11. 2005 3200 -- --
 
sk Sila, pohyb a… 5. 5. 2009 3539 3.0 874
 
sk Naša Zem vo vesmíre 7. 10. 2010 11953 11.8 4001