NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

ANALÝZA SYSTÉMU VZDELÁVANIA ZAMESTNANCOV(Porovnanie vzdelávacích programov dvoch komercných bánk v S

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: baracudas

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 165

Ročník:5

Počet zobrazení:4457

Počet stiahnutí:58

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.pdf

Hlavným cielom tejto práce je analýza vzdelávacích systémov dvoch komercných bánk v SR.Pre dosiahnutie tohto ciela je použitá metóda kvalitatívneho a kvantitatívneho výskumu,nasledovaná vzájomným porovnaním charakteristík vzdelávacích systémov pozorovanýchorganizácií, ako aj konfrontáciou získaných poznatkov s teoretickými východiskami.Diplomová práca „Analýza systému vzdelávania zamestnancov“ sa zaoberala analýzouvzdelávacieho systému, ako súcasti efektívneho manažmentu ludských zdrojov, v dvochvybraných spolocnostiach. Hlavný prínos práce je podrobná analýza tréningových systémovpozorovaných organizácií, ich vzájomné porovnanie, a odporúcania smerujúce k vyššejkvalite, efektivite a celkovej úrovni systémov vzdelávania.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.