PORADENSTVO V RÁMCI ŠTÁTNYCH SLUŽIEB ZAMESTNANOSTI AKO SÚCAST SOCIÁLNEHO PORADENSTVA

Škola:Univerzita Mateja Bela

Autor: evicalevica

Antiškola známka:výborné

Predložená bakalárska práca je rozdelená na teoretickú a empirickú cast. Prostredníctvom prvej kapitoly sa snažíme zhrnút všeobecne problematiku poradenstva, druhá cast je venovaná strucnej charakteristike vývoja poradenstva v kontexte vývoja služieb zamestnanosti. V poradí tretia kapitola sa venuje problematike poradenstva v rámci štátnych služieb zamestnanosti ako súcasti sociálneho poradenstva na jej jednotlivých úrovniach a posledná cast je zameraná na formy a metódy poskytovania poradenstva v rámci služieb odborného poradenstva. Uzatvorením teoretických pohladov sa otvára empirická cast, ktorej cielom bolo zistit názory klienta na získané zrucnosti a odborné znalostí potrebné pri hladaní zamestnania v súvislosti s absolvovaním odborných poradenských služieb..

sk Metódy SP 16. 4. 2013 3641 -- --

sk Nezamestnanost v… 2. 7. 2007 6108 -- --