NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

PORADENSTVO V RÁMCI ŠTÁTNYCH SLUŽIEB ZAMESTNANOSTI AKO SÚCAST SOCIÁLNEHO PORADENSTVA

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: evicalevica

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 55

Ročník:3

Počet zobrazení:4818

Počet stiahnutí:80

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborné

Popis súborov:.doc

Predložená bakalárska práca je rozdelená na teoretickú a empirickú cast. Prostredníctvom prvej kapitoly sa snažíme zhrnút všeobecne problematiku poradenstva, druhá cast je venovaná strucnej charakteristike vývoja poradenstva v kontexte vývoja služieb zamestnanosti. V poradí tretia kapitola sa venuje problematike poradenstva v rámci štátnych služieb zamestnanosti ako súcasti sociálneho poradenstva na jej jednotlivých úrovniach a posledná cast je zameraná na formy a metódy poskytovania poradenstva v rámci služieb odborného poradenstva. Uzatvorením teoretických pohladov sa otvára empirická cast, ktorej cielom bolo zistit názory klienta na získané zrucnosti a odborné znalostí potrebné pri hladaní zamestnania v súvislosti s absolvovaním odborných poradenských služieb..

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3641 -- --
 
sk Nezamestnanost v… 2. 7. 2007 6108 -- --
 
sk KARIÉRNE… 13. 6. 2007 4908 -- --
 
sk Využitie štátnych… 21. 12. 2007 3512 -- --
 
sk METÓDY SOCIÁLNEJ… 23. 11. 2005 4052 -- --
 
sk Ekonomika 2006… 2. 7. 2007 2603 -- --
 
sk Význam cirkevných… 25. 12. 2015 3197 -- --
 
sk NEZAMESTNANOST V… 1. 4. 2009 5908 -- --
 
sk H O S P O D Á R S K… 22. 4. 2005 1684 -- --
 
sk Profesijná… 12. 7. 2015 3725 -- --