NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Vlastnosti a príprava diamantových vrstiev pre priemyselné aplikácie

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Fakulta elektrotechniky a informatiky

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 53

Ročník:5

Počet zobrazení:2515

Počet stiahnutí:50

Študijný odbor:Mikroelektroniky

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:Nehodnotená

Popis súborov:.pdf

Práca sa zaoberá metódou zníženia drsnosti povrchu diamantovej vrstvy pri procese depozície v HFCVD reaktore pripojením jednosmerného negatívneho predpätia a zmenou koncentrácie metánu.Práca sa zaoberá metódou zníženia drsnosti povrchu diamantovej vrstvy pripojením jednosmerného negatívneho predpätia a zmenou koncentrácie metánu. Tento multi-krokový depozicný proces vedie k vytvoreniu nanokryštalickej diamantovej vrstvy na povrchu substrátu s koeficientom drsnosti Ra=0.5μm.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.