NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

FOTOGRAFICKÉ DÍLO RUDOLFA SIKORY

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slezská univerzita v Opavě

Fakulta:Filozoficko-přírodovědecká fakulta v--

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Český jazyk

Počet strán: 113

Ročník:5

Počet zobrazení:3910

Počet stiahnutí:19

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chvalitebný

Popis súborov:.jpg

Teoretická práce se zabývá Sikorovou tvorbou od studentských let, prvními fotografickými pracemi (sedmdesátá léta) až po výstavu Pozemštan - Sisyfos (1998). Diskutuje také obrysy dalšího smerování Sikorovy fotografické tvorby.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
cz 10 let Institutu… 13. 7. 2006 4804 -- --