NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

APLIKACE KELLYHO TEORIE OSOBNÍCH KONSTRUKTU A MRÍŽKY REPETOÁRU ROLÍ PRI SKUPINOVÉ PSYCHOTERAPII S AD

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Karlova

Fakulta:Filozofická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Český jazyk

Počet strán: 75

Ročník:5

Počet zobrazení:3715

Počet stiahnutí:326

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.pdf

V této práci se budu venovat malé sociální skupine, postavení jedince v nía jeho subjektivní vnímání této skupiny. Už dlouho me zajímá zpusob, jakým si svémísto ve skupine vytváríme, i to, jakým zpusobem vznikají naše úsudky o ostatníchclenech této skupiny, naše vztahy v ní. Opakovane si kladu otázku, jsou-li tyto vztahyve skupine utváreny individuálními interakcemi jednotlivých clenu nebo jsou-lidusledkem specifické dynamiky skupiny jako celku. Má další otázka je, nakolik se natom všem podílí naše drívejší zkušenost a jakým zpusobem.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.