NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Marketingová štúdia reštauracného zariadenia

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Žilinská univerzita v Žiline

Fakulta:Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy--

Autor: alena.jarosova

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 65

Ročník:2

Počet zobrazení:4417

Počet stiahnutí:534

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborné

Popis súborov:.doc

. Táto štúdia obsahuje priebeh podnikatelského ciela až po kontrolu jeho realizácie, postup strategického plánovania ako aj marketingový výskum v danej oblasti. Nosné informácie vychádzajú z priebežných informácií zverejnených podnikom pre tieto úcely a z osobných stretnutí s riaditelom penziónu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk MARKETINGOVÝ PLÁN… 20. 12. 2005 6871 -- --
 
sk TRANSFORMÁCIA… 21. 12. 2006 3109 -- --