NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Vplyv environmentálnej výchovy na hodnotovú orientáciu mládeže

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:České vysoké učení technické v Praze

Fakulta:Fakulta informačních technologií

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 41

Ročník:3

Počet zobrazení:3115

Počet stiahnutí:80

Študijný odbor:Katedra inž inýrské pedagogiky

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Cielom práce je posúdit efektívnost súcasnej formálnej environmentálnejvýchovy pri tvorbe pozitívneho environmentálneho vedomia mládeže. Prácaobsahuje teoretické zdôvodnenie potreby a oprávnenosti výchovnej zložkyv obsahu environmentálnej výchovy. Formou ankety je v nej analyzovanýhodnotový postoj 53 študentov gymnázia k starostlivosti o životné prostredie.Záverom práce je, že väcšina respondentov neprejavila výrazne pozitívnyprístup k riešeniu problematiky životného prostredia a priklána sa skôrk preberaniu tradicných spolocenských postoj bez zjavného formujúcehovplyvu školy. Znalosti prezentované v odpovediach na otázky ankety poukazujúna silný vplyv masmédií na ich tvorbu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.