NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Riadenie podnikových rizík pri implementácii eura

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Žilinská univerzita v Žiline

Fakulta:Fakulta špeciálneho inžinierstva

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 59

Ročník:5

Počet zobrazení:3546

Počet stiahnutí:6

Študijný odbor:Katedra krízového manažmentu

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Práca je koncipovaná ako teoreticko- praktická štúdia o riadení podnikových rizík pri implementácií eura. Autor sa zameriava na charakteristiku projektových rizík, identifikuje podnikové riziká späté s implementáciou eura a navrhuje stratégie ich eliminácie. Tiež sa zameriava sa na riadenie projektu implementácie eura. Jednotlivé kroky projektu a úlohy spojené so zavedením eura aplikuje na konkrétny podnik.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Spolocensky… 10. 9. 2008 4071 -- --